Gübre Seperatörü SEPCOW 065


GÜBRE SEPERATÖRÜ UYGULAMA ŞEKLİ

Separatör lif oranı yüksek ürünlerin sıvı ve kati bileşenlerini mekanik sıkıştırma yöntemiyle ayrıştırmak üzere dizayn edilmiştir. Hayvan gübresi, kağıt hamuru, işlenmiş ya da taze meyve/sebze bu tip ürünlere örnek olarak gösterilebilir. Sıkıştırıldıktan sonra bazı ürünlerin hem katı hem de sıvı kısımları ayrı ayrı ekonomik değer taşımakta, bazı ürünlerin ise sadece kati kısımlarının üretim prosesine geri dönüşümü hedeflenmektedir.

Belli uygulamalarda lifli maddenin ayrıştırılması sonucu ortaya çıkan sıvı ve/veya katı bileşenler önemli bir pazar değeri taşımaktadır ve ayrıştırma işlemi bu ürünleri pazarlanabilir hale getirmek amacıyla tesis edilir. Benzer amaçlarla farklı sektörlerde çok değişik ürünler separatörle işlenmektedir. Hemen her gün separatörün kullanımına uygun yeni uygulamalar karşımıza çıkmaktadır.

Gübre separatörü uygulamasında gübre havuzu karıştırıcısı, gübre pompası, kontrol paneli ve çelik platformu ile çalışır vaziyette bütün bir sistem olarak tecrübeli Bağlan Makine ekipleri tarafından kurulupteslim edilmektedir.


SEPERATÖR TEKNİK ÖZELLİKLERİ


SEPCOW 065

MOTOR GÜCÜ 5,5 KW

AĞIRLIK 580 KG

KAPASİTE 65 METREKÜP / SAAT